![ביה"ס למוזיקה בלפיד "ג'אז רוק", בערב ג'אז חי בלפיד. מוצ"ש 8.2.20 בשעה 21:00 בטומאס בר. מוזמנים בשמחה - לפיד יישוב קהילתי בחבל מודיעין ביה"ס למוזיקה בלפיד "ג'אז רוק", בערב ג'אז חי בלפיד. מוצ"ש 8.2.20 בשעה 21:00 בטומאס בר. מוזמנים בשמחה - לפיד יישוב קהילתי בחבל מודיעין](https://www.lappid.co.il/images/lapid/o_1e02fubcpqi10se18aug2a5ufa.jpg)
ביה"ס למוזיקה בלפיד "ג'אז רוק", בערב ג'אז חי בלפיד. מוצ"ש 8.2.20 בשעה 21:00 בטומאס בר. מוזמנים בשמחה - לפיד יישוב קהילתי בחבל מודיעין
צחי דיכנר-מדריך לחיים - אם מתחשק לך לפעמים לפתוח לרגע את דלת הקסמים בוא ואתן לך מפתח תיכנס ותהיה אורח. כי פה הקוסם הוא הכל יכול אצלו תוכל ללמוד את הכל אם
צחי דיכנר-מדריך לחיים - אם מתחשק לך לפעמים לפתוח לרגע את דלת הקסמים בוא ואתן לך מפתח תיכנס ותהיה אורח. כי פה הקוסם הוא הכל יכול אצלו תוכל ללמוד את הכל אם
![מסיבת סוף שנה ותחילתה של חדשה... שישי 03.01.2020 טומאס בר לפיד SAVE THE DATE... - לפיד יישוב קהילתי בחבל מודיעין מסיבת סוף שנה ותחילתה של חדשה... שישי 03.01.2020 טומאס בר לפיד SAVE THE DATE... - לפיד יישוב קהילתי בחבל מודיעין](https://www.lappid.co.il/images/lapid/o_1drnjq3lbem0m9f10pn39llk7a.jpg)
מסיבת סוף שנה ותחילתה של חדשה... שישי 03.01.2020 טומאס בר לפיד SAVE THE DATE... - לפיד יישוב קהילתי בחבל מודיעין
שרון עידן - מטייל בתל אביב - * אם מתחשק לך לפעמים, לפתוח לרגע את דלת הקסמים, בוא ואתן לך מפתח, תכנס ותהיה אורח * ועוד אחד הלך מאיתנו. השחקן גדעון זינגר,
שרון עידן - מטייל בתל אביב - * אם מתחשק לך לפעמים, לפתוח לרגע את דלת הקסמים, בוא ואתן לך מפתח, תכנס ותהיה אורח * ועוד אחד הלך מאיתנו. השחקן גדעון זינגר,
![ועד הישוב בשיתוף עם טומאס בר, מזמינים את כל תושבי לפיד לצפיה בשידורי המונדיאל. החל ממשדר הפתיחה ב 14.6 ועד למשחק הגמר ב 15.7 פרטים בהמשך... - לפיד יישוב קהילתי בחבל מודיעין ועד הישוב בשיתוף עם טומאס בר, מזמינים את כל תושבי לפיד לצפיה בשידורי המונדיאל. החל ממשדר הפתיחה ב 14.6 ועד למשחק הגמר ב 15.7 פרטים בהמשך... - לפיד יישוב קהילתי בחבל מודיעין](https://www.lappid.co.il/images/lapid/o_1cdro300u1njo1i751k7bspqfc7a.jpeg)