הם היו שכירים שנמאס להם משכר נמוך, מבוסים ומחוסר סיפוק ויציבות, עד שהחליטו לצאת לדרך עצמאית. מיכל והילה מ"את זה" מייצרות בגדי תינוקות, גיל מ"מגזין זון" משווק מגזינים לפינות המתנה, עדי מ"צמידתוש" מייבא לארץ צמיד נגד יתושים וצמד הייטקיסטים מ"גרינבו" המציאו עציץ שמתלבש על המעקה
אודות די ודה סטודיו \\ עיצוב גרפי אישי
צמיד חריטה כסף ג'וני - צמיד כסף לאישה- Mabelle Jewelry מבל תכשיטים
תוצאות חיפוש עבור ״מקווה
במקום לטפל בתינוקת שלי, הייתי מאושפזת, עם צינורות מחוברים לגוף"