ynet - גלעד שליט לא יכול לחכות לשריקת הפתיחה של הקלאסיקו בקאמפ נואו. עד אז, הוא כבר הבקיע שער במשחק השבת של הקהילה היהודית בברצלונה וכתב לנו על ההתרגשות לקראת המשחק בין
קריית חינוך דה שליט - אליפות התיכוניים בכדורסל ⛹️ 🏀🏆🥇 משחק חוץ ראשון - מחר!! תיכון דה שליט נגד תיכון בן צבי קרית אונו! עקבו אחרי תכנית המשחקים 🏀 https://bit.ly/3ka0nsl נאחל לנבחרת
ידיעות אחרונות Yedioth Ahronoth - שש שנים אחרי שנחטף: גלעד שליט חושף בטור משותף עם ידידו אריק הניג איך החזיק מעמד בשבי החמאס ומספר על אהבתו הכי גדולה - הספורט. הטור הראשון:
![גלעד שליט בספורט "ידיעות אחרונות": לעוס, צפוי וברור מאליו, והבדיחה אף פעם לא מצחיקה, אבל תמיד על חשבון הקוראים | העין השביעית גלעד שליט בספורט "ידיעות אחרונות": לעוס, צפוי וברור מאליו, והבדיחה אף פעם לא מצחיקה, אבל תמיד על חשבון הקוראים | העין השביעית](https://cdn.the7eye.org.il/uploads/2012/06/gs_210612_377.jpg)